توزین پند ایران

توزین پند ایران

تمام فلز

معرفی

اولین ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت ٣٠ کیلوگرم در سال ١٣٧٠ ، توسط شرکت صنایع پند طراحی ، تولید و مورد تایید موسسه استاندارد قرارگرفت.

استقبال جامعه از اولین ترازوی الکترونیکی و گسترش دامنه فعالیت و تنوع تولیدات باعث گردید که موضوع طراحی و تولید مجموعه کاملی از ادوات توزین از انواع ترازوهای کوچک با حداکثر ظرفیت توزین ۶٠٠ گرم و حساسیت ۵./. گرم تا انواع باسکولت و باسکول نیمه سنگین و جاده ای ۶٠ تن ، در فهرست تولیدات و خدمات شرکت قرار گیرد

به موازات روند توسعه شرکت و تولیدات آن ، بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت نیز در مرکز فعالیت های طراحی و تولید ، نقش حساس و تعیین کننده ای را ایفا نموده است و هم اکنون واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع پند مجموعه ای جامع و کارآمد از تخصص های مختلف مورد نیاز برای فرآیند تولید محصولات الکترونیکی می باشد.

مسئولان شرکت صنایع پند ، پیشرفت تولیدات مختلف را علاوه بر سعی و جدیت متخصصین، مرهون رهنمود بخش های مختلف صنعت کشور می دانند.آنچه ما امروزه تحت عنوان سیستمهای توزین تولید می کنیم ، برخواسته از نیاز واقعی مصرف کنندگان این سیستمها و منطبق بر خواسته های آنان است.اعتلای صنعت کشور و ارتباط نزدیک متخصصین شرکت با آن ، موجب گردید تا انجام پروژه های بزرگ اتوماسیون توزین کارخانجات ، در ردیف خدمات ارزشمند شرکت قرار گیرد

تاریخچه

در سـال 1369 ، مجمـوعه با هدف تولیـد ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود . مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت  .

در جریان این مطالعات ، شرایط اقلیمی خاص کشور مانند : اختلاف دما ، اختلاف رطوبت هوا ، که در نقاط مختلف کشور از حداقل تا حداکثر متغیر می باشد . اهمیت دقت توزین و سایر ویژگیهای فرهنگی مردم ، انواع کاربری ترازو بواسطه نیاز اصناف مختلف به آن ، استحکام دستگاه و سهولت کاربری از جمله مسائل مهمی بود که مد نظر قرار گرفت .

در سال1370 ، اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت و حساسیت 10 گرم با لحاظ نمودن تمام خصوصیات مورد نیاز جامعه ، توسط شرکت طراحی و تولید و مورد تأیید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور قرار گرفت .

استقبال جامعه از اولین ترازوی الکترونیک علیرغم وجود مشابه خارجی آن در بازار ، مدیریت شرکت را بر آن داشت که علاوه بر تولید انواع ترازوهای فروشگاهی تک نمایشگر با ظرفیت های مختلف 30 ، 15 ، 5 کیلوگرم نسبت به تولید ترازوهای فروشگاهی با امکانات کامل از قبیل : سه نمایشگر جهت نمایش وزن ، قیمت واحد کالا ، قیمت کل کالا و قابلیت تولید و ارائه گزارش جمع فروش روزانه ، مبادرت نماید .

نسل اخیر ترازوهای فروشگاهی در سال 1373 به بازار عرضه گردید و به سرعت جایگاه خود را در مراکز میوه و تره بار ، سوپر مارکتها و قنادیها پیدا نموده و تثبیت کرد .

در طی سالهای مذکور و به موازات تلاش شرکت برای پوشش دادن به نیاز گروه فوق الذکر از مصرف کنندگان و کاربران جامعه ، با هدف برآورده نمودن نیاز صنایع و سایر اصناف فعال در جامعه به باسکولهای الکترونیکی با ظرفیت 500 ، 300 ، 150 کیلوگرم ، در سال 1372 تولید این بخش از محصولات شرکت و ارائه آن به بازار مصرف محقق گردید .

قابل ذکر است که مسئولان شرکت ، پیشرفت تولیدات مختلف فوق الذکر را علاوه بر سعی و جدیت متخصصین ، مرهون رهنمود بخشهای مختلف صنعت کشور می دانند .

آنچه ما امروز تحت عنوان سیستمهای توزین تولید می کنیم ، بر خاسته از نیاز حقیقی مصرف کنندگان این سیستمها و منطبق بر خواسته های آنان می باشد .

اعتلای صنعت کشور از یک سو و تجربه متخصصین شرکت در طی سالیانی که از نزدیک با مسائل صنعت در زمینه توزین مواجه بوده اند موجب گردید تا انجام پروژه های بزرگ در زمینه اتوماسیون توزین در کارخانجات که پیوسته مورد درخواست صاحبان صنایع بوده است در ردیف خدمات ارزشمند شرکت قرار گیرد  .

شرکت صنایع پند در حال حاضر با در اختیار داشتن دو کارخانه اصلی و دفاتر متعدد ، یکی از فعال ترین واحدهای تولیدی در صنعت الکترونیک کشور می باشد .

هم اکنون افتخار ما این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری ، صنعتی و خدماتی به طور گسترده ای در اقصی نقاط کشور ، مشغول بهره برداری عملیاتی می باشد

اسکول سازی

ﺟﻬﺖ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ و اﺳﺘﻌﻼﻡ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﺷﻤﺎﺭه ﺯﻳﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮔﻴﺮﻳﺪ :

3058 498 0912

Message Us on WhatsApp