قیمت باسکول تریلی کش 60 تنی باسکول بتنی

 

شرکت توزین صنعت  با استفاده از تیم کار شناسی خویش امکان طراحی واجرای پروژه های اتوماسیون توزین در زمینه های مختلف صنعت را دارا بوده وبا توجه به محور قرار دادن رضایت خریداران خویش یکی از بهترین تیمهای خدمات پس از فروش را سازماندهی نموده است.

 

شماره های تماس جهت خدمات

091249830580

باسکولهای سبک ومقاوم ودقیق با ظرفیتهای 150،300،500 کیلوگرم دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر وچاپگر.

عنوان دلخواه

شعبه ها و نمایندگی های مجهز توزین صنعت در نقاط مختلف کشور از جمله تهران ، خراسان ، اردبیل، رشت، بابل، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان، اهواز،کرمانشاه، همدان ، سنندج و … موجب سهولت در دریافت خدمات توسط مشتریان در سراسر کشور شده به نحوی که حضور خدمات محصولات پند در سراسر کشور تبدیل به یکی از نقاط قوت مجموعه صنایع پند و علت بارز انتخاب محصولات توسط مصرف کنندگان تجاری و صنعتی گردیده است

یک عنوان دیگر

لورم ا

معرفی

سازمان خدمات پس ازفروش توزین صنعت  همزمان با تاسیس شرکت صنایع پند درسال 1369 آغاز به کار نمود. هم اکنون با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی خود،یکی از سازمان یافته ترین و ورزیده ترین شرکتهای خدماتی در صنعت الکترونیک کشور می باشد.

درباره ما

شعبه ها و نمایندگی های مجهز پند سرویس در نقاط مختلف کشور از جمله تهران ، تبریز،ارومیه، اردبیل، رشت، بابل، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان، اهواز،کرمانشاه، همدان ، سنندج و … موجب سهولت در دریافت خدمات توسط مشتریان در سراسر کشور شده به نحوی که حضور خدمات محصولات پند در سراسر کشور تبدیل به یکی از نقاط قوت مجموعه صنایع پند و علت بارز انتخاب محصولات توسط مصرف کنندگان تجاری و صنعتی گردیده است.

در ذیل ، مزایا  و امتیازات خدمات توزین صنعت به منظور آشنایی هرچه بیشتر شما مشتری گرامی ارائه می گردد :

1-دارا بودن گواهی مدیریت کیفیت و در کنترل بودن تمامی روشهای کاری

2-کادر فنی متخصص با روابط عمومی قوی که بطور مستمر با اطلاعات علمی روز در زمینه های فنی و نیز در حوزه های ارتباط و جلب رضایت مشتری آموزش داده می شوند.

3-بکارگیری شبکه گسترده ای مشتمل بر شعبه ها و نمایندگیهای آموزش دیده خدمات در همه نقاط کشور که در مدت نزدیک به 20 سال گرد هم آمده اند تا سبب تسریع در امر خدمات رسانی و کاهش قابل توجه زمان انتظار مصرف کنندگان گردند.

4-تعرفه خدماتی مناسب جهت جلب رضایت مشتریان عزیز.تعرفه های مذکور به نحوی تنظیم گردیده اند که پائین تر از تعرفه ها و مبالغ رایج در این صنعت می باشند.

5-آزمایشگاه مجهز به منظور تست و بازرسی قطعاتی که در خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

6-توزین صنعت نه تنها به امر خدمات رسانی به دستگاههای موجود در بازار می پردازد بلکه گروه مشاورین ما آماده ارائه مشاوره به مشتریان خود به منظور خرید و تکمیل سایر تجهیزات لازم در واحدهای تجاری و صنعتی می باشند.

 

 

 

 

درباره pand

ارسال دیدگاه

Message Us on WhatsApp
× استعلام قیمت باسکول