فروش باسکول باشرایط ویژه اقساط

باسکول

photodune-6670322-typewriter-m-480x480 خرید باسکول جاده ای با تسهیلات ویژه

در این طرح مشتریان محترم با خرید باسکول جاده ای می توانند معادل کل مبلغ باسکول را تسهیلات دریافت نمایند و این تسهیلات را با سود بانکی  و در اقساط  بلند مدت  بنا به انتخاب مشتری به بانک پرداخت نمایند.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این طرح با شماره تلفن 09124983058تماس حاصل فرمایید  .

اوضاع کنونی کشور در عرصه اقتصادی و صنعتی، شرایط را به نحوی رقم زده که موجب کاهش چشمگیر و فراگیر نقدینگی شده  و  بنگاه های اقتصادی را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.

شرکت صنایع پند . در شرایط فعلی اقتصادی که دریافت وام های بانکی، با محدودیت های فراوان روبروست و نیازمند تضمین های سنگین و زمانبر است و همچنین بازپرداخت های آن همراه با سودهای سنگین محاسبه خواهد شد، این تسهیلات، فرصتی مغتنم برای مشتریان فراهم آورده که با استفاده از آن نزد بانک صادرات ، و با پرداخت اقساط بلند  مدت ، اقدام به خرید سیستم توزین مورد نیاز خود، بصورت قسطی نمایند. لذا با این شرایط ویژه و منحصر به فرد، تهیه باسکول که یک سیستم استراتژیک برای رشد هر بنگاه اقتصادی صنعتی محسوب می شود با سهولت بیشتری میسر خواهد شد.

طبق این تفاهم نامه، بانک صادرات در سراسر کشور، متضمّن شده است که در کلیه شعب خود، در اسرع وقت اقدام به تامین اعتبار لازم جهت متقضیان نماید.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این طرح با شماره تلفن 09124983058 تماس حاصل فرمایید مشاوران  صنایع پند  این آمادگی را دارند تا ضمن ارائه توضیحات تکمیلی زمینه را برای استفاده شما مشتریان محترم از این طرح ویژه فراهم نمایند

درباره pand

Message Us on WhatsApp